Przycisk zapisu

Opinie naszych kursantów

Auto szkoła godna polecenia każdemu. Pan Janusz profesjonalnie i cierpliwie przygotował mnie do egzaminu, który zdałem za pierwszym razem. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone bardzo sprawnie i szczegółowo. Dzięki indywidualnemu podejściu do kursanta każdy nauczy sie prowadzic samochód dobrze i odpowiedzialnie. Co ważne nie jest to nauka pod egzamin, tylko nauka służąca dobrej jeździe w przyszłości. Dodatkowo Pan Janusz jest człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu jazdy i cały kurs przebiega w pozytywnej atmosferze. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem gorąco polecam auto szkołę "Lipiński".

                                                                                                                                            Radek,  11.07.2019r.

Nic dodac nic ując, po prostu zdałem wszystko za pierwszym razem, i to zawdzięczam dzięki profesjonalnemu szkoleniu i nauce. Dziękuję za naukę Panu Januszowi Lipińskiemu, który nauczył mnie jeździc i jak zdac na egzaminie, że tak powiem "Szacun". Zdałem na Smutnej w dniu 09.04.2018r. Pozdrawiam i polecam tę szkołę bo warto.

Sławomir Grudziński były już kursant.                                                                                     dnia   16.04.2018r.

Dla tych co jeszcze nie wiedzą do jakiej szkoły się udac i jaka jest godna uwagi ? A co najważniejsze chcą miec prawo jazdy a przede wszystkim nauczyc się jeździc, tylko auto szkoła "Lipiński" !!!  Profesjonalna nauka na najwyższym poziomie, co tutaj dużo mówic, idźcie sami, sprawdźcie, na pewno nie pożałujecie wydanych pieniędzy i poświęconego czasu.

                                                                                                                                                        Marcin, 30.01.2018r.

Gorąco polecam AUTO SZKOŁĘ "LIPIŃSKI". Dzięki Panu Januszowi, dzięki jego wytrwałości i nieustepliwości oraz ogromnej cierpliwości zdałam egzamin za pierwszym razem!!!Polecam ją każdemu z czystym sumieniem.

                                                                                                                                      Joanna Szymańska, 23.11.2017r.

Gorąco polecam tą auto szkołę, brałam jazdy doszkalające, a Pan J.Lipiński pomógł mi pozbyc się stresu w czasie jazd, jak i przed egzaminem. Ma także anielską cierpliwośc, podczas zadań które mi nie wychodziły nie poddawaliśmy się tylko cierpliwie cwiczyliśmy (zwłaszcza rękaw). Dziękuję bardzo bardzo mocno i serdecznie POLECAM.

                                                                                                                                                Justyna K., 16.11.20107r.

Cześc nazywam się Karolina Dembińska i ukończyłam kurs w auto szkole "Lipiński", jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej szkoły. Jestem osobą nerwową i nie wierzyłam, że może mi się udac zdac prawko, ale dzisiaj mam to już za sobą. Auto szkołę "Lipiński" polecam tym, którzy chcą się nauczyc dobrze i precyzyjnie jeździc,

                                                                                                                    pozdrawiam Karolina Dembińska, 16.08.2017r.

Świetna auto szkoła. Pan Janusz wymagający, ale bardzo pozytywny instruktor, ma ogromne doświadczenie, świetne podejście do kursantów. Zaangażowany od samego poczatku do samego końca. Fajna atmosfera połączona z profesjonalizmem. Cała przygoda ze zdobyciem prawa jazdy trwała 2 miesiace i zakończyła się pozytywnym egzaminem za I podejściem. Gorąco polecam.

                                                                                                                                         Marcin Stawiński, 21.07.2017r.

Szczerze wszystkim polecam Auto Szkołę "Lipiński". Dzięki Panu Januszowi udało mi się zdac egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Pan Janusz jest wymagającym instruktorem, któremu zależy na tym, żeby dobrze przygotowac kursanta do egzaminu. Jazdy odbywają się w miłej , niestresujacej atmosferze, co motywuje i tworzy pozytywne nastawienie.

                                                                                                                                            Maria Sobulska, 20.07.2017r.

Bardzo serdecznie polecam naukę z Panem Januszem. Po wielu perypetiach oraz 10 letniej przerwie w podchodzeniu do egzaminu na prawo jazdy, udało się. Nie trafiłam do tej pory na tak skutecznego i profesjonalnego instruktora. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam.

                                                                                                                                          Joanna Jaroszyk, 18.07.2017r.

Auto szkołę "Lipiński" mogę szczerze polecic wszystkim osobom niezdecydowanym gdzie chcą się uczyc jeździc. Pan Janusz jest niezwykle cierpliwy, do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, mówi otwarcie nad czym trzeba jeszcze popracowac, nie zmusza do wykupienia dodatkowych godzin. Jazdy odbywają się w przyjaznej atmosferze, bez dodatkowego stresu. Dzięki Panu Januszowi czuję się pewnie za kierownicą i nie boję się jeździc samochodem. Szczerze polecam tą autoszkołę.

                                                                                                                                                                 Magda

                                                                                                                                                             21.04.2017r.

Wszystkim, którzy zastanawiają się z podjeciem decyzji o uzyskaniu prawa jazdy i samodzielnej, bezstresowej jeździe samochodem gorąco polecam AUTO SZKOŁĘ LIPIŃSKI. Szkoła przeprowadza kurs szybko, sprawnie, bez ukrytych kosztów. Instruktor Pan Janusz Lipiński to człowiek o wielkim sercu, zawsze punktualny, wyrozumiały, z dużym poczuciem humoru, umiejący nauczyc każdego bez względu na wiek, mający indywidualne podejście do kursanta. Potrafi przełamac strach przy podejściu do egzaminu. Wszystkie jazdy odbywały się w super atmosferze. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Polecam gorąco!!!

                                                                                                    Ela
21.04.2017r. 

Szczerze polecam - dzięki Panu Januszowi wreszcie udało mi się zmobilizowac i zdac egzamin praktyczny po wcześniejszych długich perypetiach. Instruktor nastawiony na faktyczne przygotowanie do egzaminu, nie naciąga na kolejne jazdy, jak to czasem ma miejsce w innych szkołach. Fajne, indywidualne nastawienie, zaangażowanie i rzetelnośc to cechy którymi wyróznia się ta auto szkoła na tle innych.

                Paulina
13.02.2017r. 

Z całego serca polecam Auto Szkołę LIPIŃSKI szukającym ośrodka szkoleniowego. Do teorii przygotowany perfect, do praktyki jeszcze lepiej. Oba egzaminy za pierwszym razem zdałem. Polecam, zapisujcie się bez wahania !!!

Marcin Szeremetyński
09.01.2017r.
Witam wszystkich czytajacych.

Szkołę polecam bardzo. Pan Janusz to świetny instruktor. Wymagajacy, ale bardzo dobrze naucza. Egzamin teoretyczny podciśnięty na 100 %, a praktyka zdana za pierwszym razem. Każdemu, kto się jeszcze zastanawia nad wyborem szkoły jazdy, mogę z czystym sumieniem goraco polecic.

Paweł Krzywkowski
Łódź, dnia 20.12.2016r.
Polecam tę najlepszą Auto Szkołę.                                                                                                                                                                                Miłe, profesjonalne, indywidualne a co najważniejsze cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki Panu Januszowi zakończyłam kurs, zdałam egzamin  i nie boję się prowadzic samochodu. A wszystko dzięki temu, że Pan Janusz nie tylko przygotowuje do egzaminu, ale przede wszystkim do samodzielnej jazdy. Zdecydowałam się na kurs bez zielonego pojęcia o jeździe samochodem, na pierwszych jazdach potrafiłam pomylic spryskiwacze z kierunkowskazem, jednym słowem ciężki przypadek. To właśnie profesjonalne podejście i stoicki spokój instruktora potrafią zdziałac cuda nawet w takich przypadkach. Dlatego z czystym sumieniem serdecznie polecam tę Auto Szkołę a Panu Januszowi bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ.

Justyna
Łódź, dnia 02.12.2016r.
Auto Szkołę "LIPIŃSKI" polecam tym wszystkim, którzy przede wszystkim chcą nauczyc się jeździc, a w konsekwencji zdac egzamin. Profesjonalizm i zaangażowanie Pana Janusza mi w tym pomogło. Wcześniej jeździłam w dwóch szkołach jazdy i dopiero gdy trafiłam tutaj nauczyłam się jeździc, odnajdywac nie tylko na trasach egzaminacyjnych ale również w innych miejscach na drodze, bo tego właśnie uczy Pan Janusz. Pan Janusz, to człowiek, który nie pozwoli Wam się poddac. Szczerze polecam. a Panu Januszowi jeszcze raz bardzo dziekuję.

Agata
Łódź, dnia 11.11.2016r.

 


Zdecydowanie polecam tę Auto Szkołę. Zdałem egzamin teoretyczny za pierwszym razem a praktykę za drugim. Pan Janusz jest bardzo cierpliwy, motywuje i przyjemnie się z nim jeździ. Nie miałem styczności nigdy z samochodem, dzięki panu Januszowi przerobiłem wszystko i nauczyłem się jeździc. Bardzo gorąco polecam tę Auto Szkołę.

Patryk Grzegorczyk
30.09.2016r. 

Szkoła jak najbardziej godna polecenia! Jazdy w miłej atmosferze co przyspiesza naukę, profesjonalne podejście instruktorów i niezwykła cierpliwośc. Godziny jazd dopasowane do mojego planu dnia. Dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam przyszłym kursantom.

Małgorzata D.
Łódź, dnia 27.08.2016r. 

Zdałem za pierwszym razem teorię i praktykę, objechałem całą Łódź, nie tylko trasy egzaminacyjne. Świetny człowiek i instruktor, przeprowadza kurs szybko, sprawnie i z zaangażowaniem. Szczerze polecam tę auto szkołę.

Juliusz
Łódź, dnia 26.08.2016r.
Bardzo wszystkim polecam tę auto szkołę. Egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem, praktyczny za drugim. P.Janusz był obiektywny co do mojej jazdy, oraz cierpliwy. Polecam wszystkim, nawet jeżeli nie mieli styczności z jazdą samochodem.

 Przemek
Łódź, dnia 25.08.2016r. 

 

Bardzo dobra szkoła, solidny i cierpliwy instruktor. Wzięłam w tej szkole 6 godz. jazd doszkalających i to wystarczyło by zdac egzamin na Smutnej. Z całego serca chciałabym podziękowac Panu Januszowi za czas, który mi poświęcił, cenne wskazówki i rady.

 Klaudia N.
Łódź, dnia 07.07.2016r.
Gorąco polecam auto szkołę Janusz Lipiński.

Najlepszym dowodem na to, że jest to szkoła warta polecenia jest fakt, że osoba, która przed rozpoczęciem kursu, nie posiadała żadnego obycia z samochodem zdała egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Jednak należy także podkreślic, że p. Janusz posiada indywidualne podejście do każdego kursanta co jest bardzo ważne w całym kursie. Instruktor przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także do jazdy samodzielnej, kiedy obok nie bedziemy miec pasażera z pedałami sprzęgła i hamulca. Można pomyślec, że jedno nie wyklucza drugiego, ale wiem, że niektóre auto szkoły jeżdżą tylko i wyłącznie po trasach egzaminacyjnych, natomiast ja podczas jazd przejechałam prawie całą Łódź. Dzięki kursowi w tej szkole wiem, że nie będę się bała prowadzic auta, a z relacji moich pasażerów wiem, że idzie mi to dobrze.

 Magdalena Krasińska
23.05.2016r.Szkoła świetna! Jestem zadowolony z zajęc, pomimo błędów instruktorzy spokojnie korygowali moje pomyłki i tłumaczyli co źle zrobiłem. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna nauka! Gorąco polecam.

Patryk Kłobus
25.04.2016r.

 


 

Polecam Auto Szkołę Pana Janusza. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone były w sposób zrozumiały. Pan Janusz jest wymagający, jego uwagi zmuszają do myślenia, ale również bardzo cierpliwy. Lekcje odbywały się w bardzo życzliwej i przyjaznej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam tę auto szkołę osobom, które chcą nauczyc sie bezpiecznie i pewnie jeździc.

Ewa
Łódź, dnia 15.04.2016r.

 


 

Z całego serca polecam i zachęcam. Pan Janusz to jest niesamowity instruktor, dostałam namiar do niego z polecenia, przyszłam juz po zakończonym kursie w szkole Lider. Nie umiałam jeździc i panikowałam za kierownicą. Pan Janusz nauczył mnie wszystkiego, przede wszystkim nauczył mnie myślec za kołkiem, a nie ma nic ważniejszego.

Malwina
10.04.2016r.
Gorąco polecam tę auto szkołę! Profesjonalne podejście do kursantów, bardzo miła atmosfera i rewelacyjny przekaz wiedzy. Pan Janusz jest wymagający, dzięki czemu możemy byc spokojni co do zdania egzaminu za pierwszym razem. Ja osobiście nie miałem w ogóle stresu podczas egzaminu, ponieważ wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany i zdałem za pierwszym razem! Kto jeszcze zastanawia się nad wyborem auto szkoły niech tutaj idzie. POLECAM!

 Bartek
08.04.2016r.
Szkoła warta polecenia, zarówno teoria, jak i praktyka wpajana na wysokim poziomie. Wybierajac tę auto szkołę wybiera się

przygotowanie w swobodnej atmosferze, w stu procentach polecam.

 Marciniak Katarzyna
Łódź, dnia 11.03.2016r.Polecam Auto Szkołę Pana Janusza Lipińskiego!! Pan Janusz to miły, cierpliwy, punktualny i profesjonalny instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta. Pamięta wszystkie błędy i niedociągnięcia z poprzedniej jazdy (mimo dużej ilości kursantów). Pan Janusz jest wymagającym instruktorem, dzięki temu jednak zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Nie będąc z Łodzi, nie znając ulic i mając obawy przed jazdą samochodem instruktor w ciagu 1,5 miesiąca nauczył mnie dokładnej i z pewnością siebie jazdy. Z czystym sumieniem będę wszystkim polecac. Dziękuję i pozdrawiam.

Magda
07.02.2016r.
Świetna atmosfera, genialny przekaz. Przyjemna nauka, a co za tym idzie mniej stresu przed egzaminem. Polecam z czystym sumieniem wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem auto szkoły.

Daria
Łódź, dn. 05.02.2016r.
Polecam auto szkołę. Profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta, dyspozycyjnośc, miła atmosfera. Po kursie zdałem za pierwszym razem, u egzaminatora, który ma opinię wymagającego. Polecam.

 Michał Bończyk
Łódź, dn. 08.01.2016r.
Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam. Na zajęciach teoretycznych i praktycznych panuje miła atmosfera. Przygotowanie do egzaminu znakomite. Jeszcze raz polecam.

 Justyna Kasprzak
Łódź, dn. 17.12.2015r. 

Serdecznie polecam auto szkołę Pana Lipińskiego. Kurs przeprowadzony sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Nawet oporni dają radę. Miła atmosfera, profesjonalne podejście i co najważniejsze godziny dopasowane do mojego planu. Dziękuję.

 Aneta
17.12.2015r.
Dzięki Panu Januszowi zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem! Ma doskonałe podejście do ucznia, umie zmotywowac nawet w chwilach zwątpienia. Bardzo miła, nie stresująca atmosfera nauki. Polecam gorąco wszystkim kandydatom na kierowców. Dziękuję!!!

 Pamela
Łódź, dnia 07.12.2015r.Jeśli ktoś chce nauczyc się jeździc, a co najważniejsze przełamac strach przed jazdą samochodem, to powinien wybrac auto szkołę Pana Janusza Lipińskiego. Pan Janusz profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i każdego kursanta traktuje indywidualnie, jest wymagający, ale jednocześnie cierpliwy, dzięki czemu, potrafi każdego bardzo dobrze przygotowac do egzaminu praktycznego. Lekcje zawsze odbywają się punktualnie i prowadzone są rzetelnie, przy czym Pan Janusz jest otwarty na wszelkie pytania, wątpliwości i zawsze stara się wszystko wyjaśnic, dlatego też jazda samochodem z Panem Januszem jest przyjemna i pozbawiona niepotrzebnego stresu, dzięki czemu o wiele więcej się zapamiętuje. Z czystym sercem mogę polecic auto szkołę Pana Janusza Lipińskiego. Po prostu pełen profesjonalizm i zaangażowanie !!!

Monika
Łódź, dnia 11.11.2015r.
Serdeczne podziekowania za doszkolenie do egzaminu praktycznego. Godziny wyjeżdżone z instruktorami i P. Januszem wyeliminowały stres przed egzaminem. Profesjonalne doszkolenie, nie tylko po trasach egzaminacyjnych, pozwoliło poczuc się pewniej za kierownicą. Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm. Każdemu, kto nie czuje się pewnie za kierownicą lub chce nauczyc się jeździc samochodem polecam auto szkołę P. Janusz Lipińskiego.

Grzegorz Włudarczyk
Łódź, dnia 11.11.2015r.
Chciałbym bardzo polecic auto szkołę Pana Janusza Lipińskiego. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone w sposób zrozumiały, jasny, można z nich bardzo dużo wynieśc, co od razu procentuje podczas jazdy po mieście. Pan Janusz jest bardzo wyrozumiały, potrafi nauczyc jeździc każdego, wymaga od kursanta myślenia, co przełożyło się na zdany egzamin zarówno teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem.

Jeszcze raz polecam !!!

Paweł
Łodź, dnia 08.11.2015r.
Witam

Wybór szkoły Pana Janusza Lipińskiego to jedna z najlepszych moich życiowych decyzji, choc była przypadkowa. Profesjonalizm, życzliwośc, pełne zaangażowanie, bardzo indywidualne podejście to właśnie cechuje tę szkołę. Pan Janusz to człowiek, który nie tylko nauczy was jak zdac egzamin, ale też jak prowadzic bezpiecznie samochód, a to myślę jest bardzo ważne. Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem :) za co bardzo DZIĘKUJĘ Panie Januszu.

Wszystkim gorąco polecam !!!

Bzdek Izabela
Łódź, dnia 05.11.2015r.
Po kursie u Pana Janusz Lipińskiego bez problemu zdałem egzamin państwowy za pierwszym razem. Podczas zajęc praktycznych Pan Janusz podszepnął mi wiele przydatnych porad i sprawił, że jazda samochodem stanowi dla mnie czystą przyjemnośc.Ogromnymi zaletami tej auto szkoły są indywidualne podejście do kursantów oraz przyjazna atmosfera. Co więcej, udało mi się ukończyc kurs w dwa miesiące. Zdecydowanie polecam.

 Maciej Rzeszutek
Łódź, dnia 20.10.2015r. 

Witam, jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem auto szkoły czy jeszcze nie podjęli decyzji o tym czy warto spróbowac to najwyższy czas! Ja trochę wahałam sie i żałuję, że nie podjęłam tej decyzji znacznie wczesniej. Trafiłam do świetnej szkoły i wspaniałego, profesjonalnie podchodzącego indywidualnie do każdej osoby instruktora. Pan Janusz oprócz bardzo dobrze przeprowadzonych zajęc z teorii świetnie przygotowuje kursantów do egzaminu praktycznego. Teorię zdałam na maksymalną ilośc punktów za pierwszym razem, egzamin praktyczny za drugim. Cieszę się ogromnie, że trafiłam pod Pana skrzydła, bo dzięki temu jazda samochodem stała się moją prawdziwą pasją! Gorąco polecam.

Kamila Szczepańczyk
Łódź, dnia 15.08.2015r.
Polecam Auto Szkołę pana Janusza Lipińskiego. Zajęcia z teorii i praktyki prowadzone są rzetelnie i ciekawie. Pan Janusz jest wymagający i potrafi uczyc w miłej i bezstresowej atmosferze. Wystarczy odrobina chęci i wsparcie pana Janusza aby zdac za pierwszym razem tak jak ja.

 Bartek
11.08.2015r.Bardzo dobra szkoła, polecam wszystkim myślącym o prawku. Bardzo miła atmosfera na zajęciach teoretycznych i pełen profesjonalizm na praktycznych. Dzięki temu zdałem egzamin teoretyczny za pierwszym, a praktyczny za drugim razem, ale to na własne życzenie "przeleciałem na stopie". Bardzo dziękuję Panu Januszowi Lipińskiemu i jeszcze raz polecam.

 Jacek Kaźmierczak
Łódź, dnia 08.08.2015r.
Polecam wszystkim. Najlepsza auto szkoła w Łodzi. Pan Janusz nauczy jeździc KAŻDEGO, nawet "ciężki przypadek". Dziękuję serdecznie Panie Januszu za poświęcony czas, bardzo miłą atmosferę i nieopisane wsparcie w trudnych chwilach.

 Agata
Łódź, dnia 05.08.2015r.
Cóż można napiac o Panu Januszu Lipińskim jako instruktorze jazdy? Nic dodac, nic ując - po prostu świetny fachowiec i dydaktyk, w każdym calu!... W pełni zindywidualizowane pedagogiczne podejście do osoby szkolonej, stwarza pełny komfort i przekłada się to na wysoką efektywnośc nauki, bez dwóch zdań... W czasie tych wszystkich godzin, które spędziłam za kierownicą pod czujnym okiem Pana Janusza mogłam znacząco udoskonalic swoje umiejetności w zakresie technicznie poprawnej i bezpiecznej jazdy (w połączeniu z bardzo cennymi uwagami i komentarzami), co w krótkim czasie (i bez dodatkowych konsultacji zewnetrznych) zaowocowało zdanym (w dniu 05.08.2015r.) bez jakiegokolwiek problemu egzaminem praktycznym na prawo jazdy...! Na zakończenie chciałabym podkreślic profesjonalizm Pana Janusza, jak również jego cierpliwośc, wyrozumiałośc, rzetelnośc i konsekwencja w trakcie zajęc szkoleniowych ze wszech miar zasługuje na najwyższe możliwe uznanie, a wspomniane zajęcia mogę z czystym sumieniem i z całą stanowczością polecic wszystkim tym, którzy w niedługim czasie - przy wystarczajacym nakładzie pracy własnej - pragnęliby zostac "pełnymi kierowcami". Osobom tym należy życzyc jak najwięcej powodzenia, a samemu Panu Januszowi - chociaż żadne słowa nie wyrażą tego w pełni - poza życzeniami dalszych, szeroko rozumianych sukcesów w pracy szkoleniowej, ponad wszelką watpliwośc wypada napisac tytułem podsumowania - i to możliwie jak największymi literami: PRZEOGROMNIE ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ.

 Aneta
05.08.2015r.
Z czystym sumieniem chciałabym polecic szkołę Pana Janusza! Jest bardzo cierpliwym i życzliwym instruktorem. Zrozumiale potrafi przekazac wiedzę. Kursy teoretyczne nie są nudne i mijają w miłej atmosferze. Natomiast na jazdach pan Janusz jest wymagający, co powoduje, że nauczy perfekcyjnej jazdy, o czym sama się przekonałam, zdając za pierwszym razem teorię jak i praktykę.

Agnieszka
01.08.2015r. 

Kurs przebiegł szybko i sprawnie, w dogodnych dla mnie godzinach. Zdałam za drugim razem. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

 Paulina
Łódź, dnia 20.05.2015r.
Panie Januszu chciałem bardzo podziękowac za kurs, cieszę się, że wybrałem Pana auto szkołę, bo warto było. Ma Pan profesjonalne podejście, jest Pan solidny, życzliwy, konkretny i dokładny dzięki temu kurs, który zacząłęm u Pana 25 marca zdałem za pierwszym razem (teorię i praktykę) i 14 maja było już po wszystkim. Jednym słowem szybko, sprawnie i pomyślnie. Na pewno będę polecał Pana szkołę znajomym, dziękuję bardzo.

 Dawid Dubiela
Łódź, dnia 17.05.2015r.
 

Zdecydowanie mogę polecic szkołę jazdy Janusza Lipińskiego. Dzięki gruntownemu przygotowaniu, egzamin teoretyczny i praktyczny nie sprawił mi większego kłopotu. Same jazdy bez zarzutu, zawsze punktualnie, w bezstresowej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem każdemu kto chce rozpocząc naukę w tej szkole.

Anna Nowakowska
Łódź, dnia 22.04.2015r. 


 Bez wątpienia mogę powiedziec, że jest to najlepsza auto szkoła. Nawet najbardziej oporni bez problemu nauczą się teorii i praktyki. W przyszłości nie będą bali się wsiadac do samochodu i pokonywac długie trasy. Z mojej grupy jako 3 podszedłem do teorii i praktyki i jako 3 zdałem za pierwszym razem, zarówno teorię i praktykę. To nie przypadek, że tyle osób zdaje za pierwszym razem. Zawdzięczam to Panu Januszowi Lipińskiemu. Polecam!

 Łukasz Stokowski
Łódź, dnia 15.03.2015r.

 


 


Serdecznie polecam szkołę Pana Janusza. Pan Janusz cudotwórca. Trafiłam do niego zagubiona i przerażona, że po skończonym kursie w innej szkole, nie umiem jeździc. Pan Janusz w kilka godzin nauczył tego, czego absolutnie nie zrobiono w poprzedniej auto-szkole, o czym świadczy chociażby fakt zdania obu egzaminów i to za pierwszym razem. Lekcje są prowdzone profesjonalnie i bezstresowo w miłej, życzliwej atmosferze. Naprawdę polecam gorąco, nie ma co się zastanawiac.

Maria Nowakowska
Łódź, 11.03.2015r.
Zaufałam p. Januszowi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam tą auto szkołe.

 Magda
22.02.2015r.
Kurs prawa jazdy kończyłam kilka lat temu w innej szkole jazdy. Niestety nie czułam się pewnie za kierownicą, miałam świadomośc, że nie umiem tyle ile powinnam. Miałam też problem, żeby zdac egzamin praktyczny. Kilka lat później, mój Brat skończył kurs u Pana Janusza. Bardzo szybko zdał egzamin i był bardzo zadowolony ze sposobu nauki Pana Janusza. Kiedy już zdał egzamin, postanowiłam pójśc w jego ślady i po kilkuletniej przerwie powrócic do robienia prawa jazdy. Mój Brat miał stuprocentową rację: Pan Janusz jest bardzo profesjonalnym, cierpliwym i dokładnym instruktorem". Jest profesjonalistą, zawsze szczerze powie, co jest dobrze zrobione, a nad czym trzeba jeszcze popracowac. Nad słabościami pracuje do skutku, aż słabośc stanie się mocną stroną. Poza tym swój zawód wykonuje z prawdziwą pasją. Po nauce jazdy u Pana Janusza czuję sie o wiele pewniej za kierownicą, oraz bardzo szybko udało mi się zdac egzamin. Szczerze polecam naukę jazdy z Panem Januszem.

 Agnieszka Kozłowska
Łódź, 03.02.2015r.
Polecam szkołę Pana Janusza. Teoria przeprowadzona szybko, sprawnie a zarazem tak, żeby każdy kursant zrozumiał. Na jazdy przychodziło sie z przyjemnością. P. Janusz jest bardzo doświadczonym instruktorem, który potrafi bardzo dobrze przygotowac do egzaminu a przy tym jest osobą niezwykle spokojną i zaangażowaną w pracę z kursantem, wyniki mówią same za siebie, oba egzaminy zdałem za pierwszym razem bez obaw, że się nie uda. Polecam auto szkołę każdemu kto jeszcze nie wybrał gdzie chce się uczyc, na pewno się nie zawiedziecie!

 Hubert Skalski
02.02.2015r.
 

Janusz to instruktor profesjonalista. Od pierwszego kontaktu widac, że ma doświadczenie w nauczaniu jazdy, zawsze spokojny

 

i opanowany, gotowy wyjaścic każdy błąd niewprawnego kierowcy nowicjusza, a dla strachliwych początkujacych - świetny

 

motywator do pokonywania swoich barier w jeżdżeniu autem.

 

Gorąco polecam.

 

 Dorota S.
Łódź, dnia 16.11.2014r.


  

Polecam!

 

Szczerze wszystkim polecam auto szkołe Pana Janusza. Bardzo miła atmosfera zajęc i indywidualne podejście gwarantują gruntowne

 

przygotowanie zarówno do państwowego egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pan Janusz jest solidnym i uczciwym

 

instruktorem, który wie na co zwrócic uwagę i cwiczy to co trzeba doszlifowac. Dowodem na efektywnośc kursów sa oba egzaminy

 

państwowe zdane za pierwszym razem! Auto szkoła Pana Janusza jest w 100% godna polecenia.

 

 Michał Tomczyk
Łódź, dnia 11.11.2014r.


  

Polecam!

 

Auto szkoła jest przyjazna dla kursantów, a instruktor jest cierpliwy i tłumaczy wszystko, tyle razy ile trzeba aby zrozumieć.

 

Dobrze uczy i teorii i praktyki, oba egzaminy zdałem za pierwszym razem bez problemów.

 

Sylwester Jóźwik
17.10.2014r.


 


Polecam!

Gorąco zachęcam do wybrania tej auto szkoły. Pan Janusz Lipiński jest najlepszym instruktorem jakiego można sobie wymarzyc. Wyniki mówią same za siebie - teoria i praktyka zdana za pierwszym razem, bez najmniejszych trudności. Zajęcia teoretyczne jak i jazdy odbywały się w miłej atmosferze. Pan Janusz jest wymagającym instruktorem, wiedzącym czego oczekuje od kursantów. Wszystko dokładnie tłumaczy. Cierpliwy, punktualny i wyrozumiały. Już dwie osoby zachęciłam, by wybrały tą auto szkołę, są bardzo zadowolone.

Martyna Karpacka
Łódź, dnia 12.09.2014r.
Polecam!

Wszystkim, którzy chcą tak jak ja zdac egzamin praktyczny za pierwszym razem, polecam właśnie Tą szkołę. Pełen profesjonalizm podczas zajęc, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Grafik spotkań dostosowany do dyspozycyjności kursantów. Pan Janusz potrafi przekształcic strach przed jazdą w świetną zabawę.

Agnieszka
Łódź, dnia 03.09.2014r.

 


 

Polecam!

Zdecydowanie polecam Auto Szkołę Janusza Lipińskiego. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdałam za PIERWSZYM razem!

Pan Janusz jest wymagający co wychodzi na dobre kursantom, ale również jest osobą wyrozumiałą i opanowaną i co najważniejsze

jazdy odbywają się w miłej i nie stresującej atmosferze. Potrafi wytłumaczyc logicznie trudne sytuacje na drodze.

Zdecydowanie polecam Tą Auto Szkołę!

Magdalena Słowikowska
Łódź, dnia 28.08.2014r.
Polecam!

Mogę goraco polecic Auto Szkołę pana Janusza Lipińskiego. Pan Janusz jako mój instruktor bardzo dużo mnie nauczył.

Jednym słowem co ja się będę rozpisywac, mogę tylko napisac że egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym a egzamin praktyczny

również za pierwszym, więc mówi to wszystko za siebie. Ja ze swej strony będę polecac tą Auto Szkołę każdej osobie, która chce

byc kierowcą.

 Anna Nowak
Łódź, dnia 28.08.2014r.
Polecam!

Polecam Auto Szkołę Pana Janusza, instruktor godny zaufania, skupia się na jeździe, a nie na zbędnych rozmowach. Kurs ukończyłam

w innej auto szkole, a dodatkowe godziny wykupiłam u Pana Janusza, który nauczył mnie więcej niż w poprzedniej auto szkole.

 Polecam Magda
Łódź, dnia 20.08.2014r.
Szkoła godna polecenia!

Bardzo polecam Auto Szkołę Pana Janusza Lipińskiego.

Pan Janusz jest sympatycznym, ale i wymagającym instruktorem, dzięki któremu zdałam teorię i praktykę za pierwszym razem!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  Kinga Kot
Łódź, dnia 21.07.2014r.Pan Janusz Lipiński był moim instruktorem nauk jazdy. Przez cały okres nauki zdobyłem wiedzę potrzebną mi do bycia bardzo dobrym kierowcą. W logiczny sposób pan Janusz nauczył mnie wykonywać nawet najtrudniejsze manewry, zwracał uwagę na każdy szczegół. Dzięki niemu nabrałem pewności na drodze.

 

W trakcie wszystkich zajęć pan Janusz był w 100 % skupiony na mojej jeździe. Uważam, że pan Janusz posiada wybitne predyspozycje do pracy, którą wykonuje. Z całym przekonaniem polecam wszystkim przyszłym kandydatom na kierowców osobę pana Janusza Lipińskiego.

 

Łukasz Kozłowski, 19 lat


Witam!

Gorąco chciałabym polecić wszystkim mającym na celu efektywnie zdać egzamin prawa jazdy, skorzystanie z usług auto szkoły p. Janusza Lipińskiego. Według mojej opinii przygotowanie do egzaminów, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego, jest bardzo profesjonalne, dokładne i skuteczne.

Mój sukces jest najlepszym przykładem – teorię zdałam już za pierwszym razem, egzamin praktyczny za trzecim. Chciałabym dodać, że przed kursem nie miałam styczności z autem jako kierowca. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z efektów i samego indywidualnego podejścia do kursanta pana Janusza jako instruktora.


Agnieszka Sadowska Profesjonalizm, solidność i życzliwość – to największe atuty szkoły pana Janusza Lipińskiego i samego instruktora. Nie jest to ocena subiektywna, gdyż kurs kończyłam w innej auto szkole i mam porównanie.

Z panem Januszem jeździłam kilkanaście godzin, tzw. doszkalających. Już po pierwszych jazdach uświadomił mi, jak wielu umiejętności praktycznych jeszcze nie nabyłam, choć miałam już za sobą ok. 40 godzin jazd. Uczy systemowo – obserwuje i wychwytuje najdrobniejsze braki, by ćwiczyć właśnie te umiejętności. Byłam zaskoczona, jak w prosty sposób nauczył mnie jazdy po łuku i pewności przy zmianie pasa ruchu. Przy poszczególnych manewrach i na skrzyżowaniu przypominał zasady ruchu drogowego. Nauka odbywała się naprawdę w życzliwej atmosferze, nie było mowy o stresie. To dobry nauczyciel – opanowany, cierpliwy i z właściwym podejściem do ucznia, nawet tego mniej zdolnego.

Z czystym sumieniem polecam naukę jazdy z panem Januszem Lipińskim. 

Ewa CzapelskaWszystkim, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem OSK gorąco polecam auto szkołę Lipiński Janusz.

Kurs ukończyłam w innym ośrodku. Pana Janusza, u którego wykupiłam kolejne jazdy doszkalające, spotkałam w WORD po kolejnym niezdanym egzaminie. W trakcie tych godzin zostałam przygotowana do jazdy nie tylko po trasach egzaminacyjnych, ale również do radzenia sobie na drogach w różnych sytuacjach. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Instruktor punktualny, wymagający, ale wyrozumiały. Posiada anielską cierpliwość, czego brakowało w poprzedniej szkole. Potrafi przełamać strach przed jazdą i zamienić go w pasję.


Iwona Piera  

Dodaj nową opinię o AUTO SZKOLE

Nick *
Komentarz *

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Jeżeli chcesz dodać swoje zdjęcie do opini, prześlij je na adres biuro@lipinski-szkola.com.pl
Oprogramowanie: Ewitryna.pl